Tamamen Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

Selam5.com Tamamen Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi’ne  hoş geldiniz; Sizde kendinize tamamen ücretsiz mesajlaşabileceğiniz, sınırsız arkadaşlık isteği gönderebileceğiniz ve Türkiye’nin her bir şehrinden arkadaş bulmak  istiyorsanız. ilkok ücretsiz arkadaşlık sitesi tam size göre.

Üstelik her arkadaşlık sitesine üye olmaktan bıkıp 2 mesaj yazdıktan sonra gold üyelik ve kredi kartı isteyen arkadaşlık sitelerinden bıktınız mı? İşte ilkok sosyal ağının Türkiye’de ki kullanıcılar için yapmış olduğu Facebook ve Google hesaplarıyla üye olmadan %100 ücretsiz  giriş yapabilirsiniz.

Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi Görseller;

Forumlar’da tamamen ücretsiz arkadaşlık sitesi arıyorsanız, yada kendi kendinize en iyi arkadaşlık sitesi hangisi diye soruyorsanız, işte size %100 ücretsiz ve üyeliksiz tamamen ücretsiz mesajaşma seçeneği ile selam5 tanışma sitesi karşınızda.

Sitede’ki üye olan kişilerin hangi amaçlar ile üye olduğunu kişilere sormadan görebilirsiniz;
Bayan Profilleri kısmın’da evlilik amaçlı arkadaşlık, sohbet amaçlı arkadaşlık, tanışma amaçlı arkadaşlık, eğlence amaçlı, müzik dinleme gibi  seçenekler sizin bayan arkadaş seçiminde yardımcı olacaktır.

Gold üyelik olmayan arkadaşlık sitesi arıyorsanız ilkok sitesin’deki bayanlara sınırsız mesaj, arkadaşlık isteği ve bedava sanal hediye gönderebilirsiniz.
Selam5 Türkiyenin ilk ve Tamamen Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi’dir . Elit bayanların olduğu Aşk Sitesi Arıyorsanız ilkok tam size, Kullanıcılara, Dünya’daki en yaygın 20 dini arayabilirsiniz. Özellikle Türkiyede yaşayıp, Müslüman Bayan arkadaşlık sitesi yada alevi arkadaşlık sitesi arıyorsanız; gelişmiş arama özelliği tam size.
Ücretsiz mesajlaşma ve sınırsız arkadaşlık talebi (kredi kart kesinlik ile istemez) Aramalardan dini İslam seçerek ayrıca; İslami evlilik sitesi gibi kullanıp ücretsiz mesajlaşabilirsiniz.
İlkok Arkadaşlık Sohbet Barı / Full Bedava Selam5 Sohbet Sitesi
Hızlı Arkadaş Arama Özelliği ile kendinize 18 ile 87 yaş aralığında bayan arkadaş bulabilirsiniz. İsterseniz avrupa yada yabancı ülkeleri seçip, kendinize yabancı bayan arkadaş da bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Durumunuzu paylaşın, Zaman tünelinizde arkadaşlarınıza fotoğraflarınızı, duygularınızı yazılarınızı yada müzik paylaşabilirsiniz.
İlkok Arkadaşlık Sitesi Bayan Profil Fotoğrafları

Aramalar bölümünden; Yabancı dili ingilizce seçip, yabancı arkadaş bulabilirsiniz. Sitemiz 10 dilde destek vermektedir.
Sizde, İngilizce pratik yapmak yada konuşmak için Yabancı Chat Siteleri arıyorsanız, İlkok daki kullanıcıların %70’i yabancı kökenli kullanıcılardır.  (Yurdışından arama yapabilirsiniz) NOT: Tanımadığınız bayanlara evlenme vaadiyle paranızı göndermeyiniz. 

Kendinize, Amerika’dan, Romanya’dan, İtalya’dan, Fransa’dan, Hollanda’dan, Rusya’dan Türk ülkelerinden ve Afrika Kıtaların’dan bayan yada erkek arkadaş bulabilirsiniz.

Uygulamasız (programsız) görüntülü arkadaşlık sitesi ile yeni insanlar ile sohbet edin (kameralı sohbet)
Profil Görünümü
Site Genel Sohbet Bölümü Bir çok kullanıcı ile aynı anda sohbet edip sohbet odasından yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.
İşte Türkiye’nin En iyi Arkadaşlık sitesi; Türkiye’nin tüm illerinden ve ilçelerinden kendinize yeni sohbet arkadaşları bulunuz.
Tamamen Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi Sayfamızı ziyaret etmek için İlkok Arkadaşlık sitesi diye arayıp girebilirsiniz. Unutmayın ilkok arkadaşlık sitesi %100 ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.  Site’ye giriş yaptıktan sonra, sağ üst köşede giriş tuşana basarak full bedava sitemize girebilirsiniz.

Bu yaz Evlensekmi diye düşünüyorsanız; üye olarak, Türkiye’nin tüm şehirlerinden bayan partner arkadaş araması yapabilirsiniz, Örneğin, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Manisa gibi Türkiye’nin her yerinden netten arkadaş bulabilirsiniz.

NOT: Site’de tanımadığınız yabancı bayanlara para göndermeyiniz. Site tamamen ücretsiz olup, hiç bir kullanıcıdan para talep etmemektedir. Sizden herne şekilde olursa olursa, para isteyen kişiler olursa. Profillerine tıklayıp, şikayet et bölümünden profili şikayet edebilirsiniz.  Site Türk kültürü ahlak töre ve değerlerine göre hazırlanmış olup, ilke olarak erotik yada çıblak fotoğraf eklemek yasaktır. Uygusuz erotik yada porno fotoğraf ekleyen kişilerin profilleri kapatılacaktır.

“ilkok arkadaşlık” sitesi insanın sosyalleşmesini amaç edinen, din, dil, ırk gibi farlı etnik kökende ve kültürlerdeki insanları arasında’ki bağı kurmaya amaç edinmiş ve  dünya’daki rakiplerine alternatif olarak Türkiye’nin ilk yerli sosyal paylaşım sitesidir. 

 


Merhaba;

Sayfamıza ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Sizde %100 ücretsiz uluslarası Türkçe Sosyal Ağına Katılmak için Kırmızı Kalbe Tıklayın..